Zala szyje również dla dzieci! Maluchy są najlepszymi testerami – nie mają litości :). Potrafią wymyślać niestworzone zastosowania dla naszych torebek. Ich wyobraźnia nie zna granic a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego szczególną uwagę przykładamy do wytrzymałości oferowanych przez nas produktów.

Dzięki temu, że szyjemy je wyłącznie z trwałych, sprawdzonych materiałów, na dodatek ręcznie, przy użyciu maszyn przemysłowych (wyjątkowo mocne szwy), nasze nerki dziecięce są praktycznie nie do zdarcia i sprostają wysokim, dziecięcym wymaganiom.

Dużą zaletą torebek marki Zala jest łatwość ich czyszczenia, którą doceni każdy rodzic – większość saszetek (prócz tych wykonanych z ekoskóry) można prać w pralce w 40st.

Jeszcze się wahasz? Zerknij na naszą ofertę saszetek dziecięcych – znajdziesz tu bogactwo wzorów i mnogość kolorów, spośród których nawet najbardziej grymaśny maluch wybierze torebkę dla siebie!

Po co dziecku nerka saszetka dziecięca?

To przecież oczywiste – by móc w niej przechowywać dziecięce skarby!

Każdy rodzic dobrze wie z jakimi przygotowaniami wiąże się rodzinne wyjście z domu, odwiedziny u babci i dziadka, bądź wyjazd na wakacje. Dla maluchów oznacza to tylko jedno – bagaże. Dużo bagaży. Nieważne, czy wychodzą z nami na chwilę, czy na dłuższy czas, zawsze muszą zabrać ze sobą „tylko te najpotrzebniejsze rzeczy”. Ulubiony samochodzik, notesik, książeczkę, kredki i kolorowankę, ukochaną przytulankę, lalkę Zuzię, klocki Lego, osiem bransoletek i dwa razy tyle pierścionków. Gdzie pomieścić te drogocenne przedmioty? Tylko w nerce dziecięcej od Zali!

Jak dobrać odpowiednia nerkę dla dziecka?

Saszetka dziecięca powinna być dopasowana do sylwetki dziecka. Jeśli twój maluch jest niewielkiego wzrostu lub ma drobną, filigranową figurę, zdecyduj się na torebkę w małym rozmiarze. W przeciwnym wypadku może sobie nie poradzić z noszeniem wypełnionej po brzegi nerki i będzie mu w niej niewygodnie. Na większe saszetki możesz się skusić w przypadku starszych dzieci lub tych o mocniejszej posturze.